Anasayfa arrow Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yaz


İskender YILDIZ    29 Nisan 2007 03:00
iy46@mynet.com
Mardinden merhabalar.Mardinde görev yapmaktayım.Kahramanmaraş Göksun Keklikoluk Köyündenim.Fırsat buldukça il, ilçe, belde ve köy tanıtıcı ve bilgilendirici, aydınlatıcı siteleri ziyaret etmeye çalışırım. Tanıtım adına yapılan bu etkinlikleri güzel buluyorum.Kahramanmaraş Göksun Keklikoluk Köyünü kuran Alevi inançlı Koçgiri Aşireti mensubu büyüklerimiz, Sivas İmranlı-Doğançal (Yazıkoy),Söğütlü (Gundé Kuppo), Eskidere (Gundé Nahalé),Delice; Sivas Zara ve Erzincan Refahiye-Gümüşakar (Koçgiri) ve çevresindeki yerleşim birimlerinden gelip Binboğa Dağlarının batısında, yaklaşık 1630 rakımlı Keklikoluk Köyünü yurt edinmişler, 1877  1882 yılları arasında Keklikoluku kurmuşlar. Web ekibine bu güzel olanak için teşekkür ederim.Kahramanmaraş Göksun Keklikoluk Köyü ve Sivas İmranlı Doğançal Köyü başta olmak üzere selam bekleyen herkesi selamlarım.Yazma olanağı için teşekkürler.Elinize, gönlünüze sağlık.

Vahap Ugurlu    24 Nisan 2007 23:41
Amcacigim siteni ve yazdiklarini her zaman okuyorum. Çok güzel hatirli ugurlu olsun ellerinden öperiz.

Osman Yıldırım    10 Nisan 2007 19:57
Ben Arguvanlıyım, sitenizi yeni görüdm. çok güzel olmuş. saygılar

Haydar Yıldırım    02 Nisan 2007 01:25
Merhaba,
Siteniz çok güzel olmuş. Selamlar diliyor başarılarla dolu günler geçirmenizi dilerim.

Erhan YILMAZ    06 Mart 2007 18:49
Sn UGURLU

Aşık Bektaş KAYMAZ ile aynı sofrada oturmuş olmanız, çalıp okuduğum eserin Aşık Bektaş'a ait olduğunu ne derece doğrular ben de sizin takdilerinize sunuyorum.

Haksız ve şık olmayan eleştirilerinize olan üzüntüm sonsuzdur. Bu konu ile ilgili olarak hem benim hem de bir Eymir'li olarak ve yıllarca Arguvan ve Eymir Kültürü için bir sorumlu olarak (Dernek Başkanlığı yaparak) hizmet veren Sn Ersoy EREN'in açıklamaları www.eymir.com Web Sayfasında ve Başlık adı altında açıklanmıştır.

Bilgilerinizi rica...


308
Toplam kayıt bulunuyor
Design: Joomlamarket.de
© 2005 – 2021 www.alirizaugurlu.com